Enea Ekstraliga Wiecej Mocy...

Składy drużyn - Enea Ekstraliga 2014

Dobiegł końca okres transferowy trwający od 2 listopada do 15 grudnia. Aby ułatwić kibicom śledzenie transferowych doniesień prezentujemy składy ekstraligowych drużyn na sezon 2014.

 

Stelmet Falubaz Zielona Góra

Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Patryk Dudek Polska 1992
Jarosław Hampel Polska 1982
Krzysztof Jabłoński Polska 1977
Mikkel B. Jensen Dania 1994
Andreas Jonsson Szwecja 1980
Aleksandr Łoktajew Ukraina 1994
Piotr Protasiewicz Polska 1975
Juniorzy:    
Kamil Adamczewski Polska 1993
Bartosz Kibała Polska 1995
Kamil Merena Polska 1997
Arkadiusz Potoniec Polska 1997
Adam Strzelec Polska 1994
Klaudia Szmaj Polska 1996
Alex Zgardziński Polska 1997

  
Trener:
Rafał Dobrucki


Unibax Toruń
Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Max Fricke Australia 1996
Tomasz Gollob Polska 1971
Chris Holder Australia 1987
Wiktor Kułakow Rosja 1995
Adrian Miedziński Polska 1985
Łukasz Przedpełski Polska 1992
Emil Sajfutdinow* Rosja 1989
Darcy Ward Australia 1992
Juniorzy:    
Oskar Ajtner-Gollob Polska 1995
Tomasz Beyger Polska 1995
Oskar Fajfer Polska 1994
Wojciech Gołost Polska 1996
Mateusz Krywald Polska 1995
Dawid Krzyżanowski Polska 1997
Mateusz Kwiatkowski Polska 1993
Dawid Mroczkowski Polska 1995
Mateusz Piernikowski Polska 1995
Bartosz Pietrykowski Polska 1994
Paweł Przedpełski Polska 1995
Tomasz Przywieczerski Polska 1997
Patryk Rumiński Polska 1993
Patryk Sikora Polska 1995
Adrian Śliwiński Polska 1994
Paweł Wolender Polska 1994


*Oficjalnie zawodnik wciąż nie jest jeszcze wypożyczony z Włókniarza Częstochowa.

Trener: Jan Ząbik


Unia Tarnów
Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Krzysztof Buczkowski Polska 1986
Greg Hancock USA 1970
Janusz Kołodziej Polska 1984
Artiom Łaguta Rosja 1990
Martin Vaculik Słowacja 1990
Juniorzy:    
Mateusz Borowicz Polska 1994
Damian Dąbrowski Polska 1996
Kacper Gomólski Polska 1993
Ernest Koza Polska 1994
Arkadiusz Madej Polska 1995
Dawid Matura Polska 1996
Edward Mazur Polska 1993


Trener: Marek Cieślak


CKM Włókniarz Częstochowa
Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Rune Holta Polska 1973
Mirosław Jabłoński Polska 1985
Michael Jepsen Jensen Dania 1992
Peter Kildemand Dania 1989
Grigorij Łaguta Rosja 1984
Rafał Szombierski Polska 1982
Grzegorz Walasek* Polska 1976
Juniorzy:    
Artur Czaja Polska 1994
Maksym Drabik Polska 1998
Hubert Łęgowik Polska 1995
Rafał Malczewski Polska 1994
Oskar Polis Polska 1996


*Oficjalnie zawodnik wciąż nie jest jeszcze wypożyczony z PGE Marmy Rzeszów.

Trener: Piotr Żyto


Stal Gorzów
Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Łukasz Cyran Polska 1992
Tomasz Gapiński Polska 1982
Niels Kristian Iversen Dania 1982
Rasmus Jensen Dania 1993
Krzysztof Kasprzak Polska 1984
Linus Sundstroem Szwecja 1990
Piotr Świderski Polska 1983
Matej Zagar Słowenia 1983
Juniorzy:    
Adrian Cyfer Polska 1995
Łukasz Kaczmarek Polska 1995
Patryk Karczmarz Polska 1996
Tomasz Walasek Polska 1996
Bartosz Zmarzlik Polska 1995


Trener: Piotr Paluch


Unia Leszno
Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Damian Baliński Polska 1977
Kenneth Bjerre Dania 1984
Mikkel Michelsen Dania 1994
Przemysław Pawlicki Polska 1991
Nicki Pedersen Dania 1977
Grzegorz Zengota Polska 1988
Juniorzy:    
Daniel Kaczmarek Polska 1997
Tobiasz Musielak Polska 1993
Piotr Pawlicki Polska 1994
Michał Piosicki Polska 1996
Bartosz Smektała Polska 1998


Trener: Roman Jankowski


Betard Sparta Wrocław
Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Troy Batchelor Australia 1987
Maciej Janowski Polska 1991
Tomasz Jędrzejak Polska 1979
Jurica Pavlic Chorwacja 1989
Zbigniew Suchecki Polska 1984
Tai Woffinden Wielka Brytania 1990
Juniorzy:    
Patryk Dolny Polska 1993
Patryk Malitowski Polska 1993
Mike Trzensiok Polska 1996


Menedżer: Piotr Baron


Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Imię i nazwiskoKrajRok urodzenia
Renat Gafurow Rosja 1982
Thomas H. Jonasson Szwecja 1988
Peter Karlsson Szwecja 1969
Fredrik Lindgren Szwecja 1985
Leon Madsen Dania 1988
Artur Mroczka Polska 1989
Cyprian Szymko Polska 1990
Marcel Szymko Polska 1992
Mathias Thoernblom Szwecja 1992
Juniorzy:    
Patryk Beśko Polska 1995
Dominik Kossakowski Polska 1997
Kamil Matyjas Polska 1995
Krystian Pieszczek Polska 1995
Krzysztof Wittstock Polska 1995


Trener: Stanisław Chomski