PGE Ekstraliga Więcej Mocy...

Perła Browary Lubelskie SA został głównym sponsorem KM Cross Lublin

Żużel w ligowym wydaniu wraca do Lublina. KM Cross od razu jest typowany w roli faworyta najniższej klasy rozgrywkowej. Klub w ostatnim czasie pozyskał sponsora głównego - Perła Browary Lubelskie SA.

To bardzo dobra informacja dla kibiców z Lublina. Współpraca z poważnym partnerem biznesowym na pewno pozytywnie wpłynie na finanse klubu. Zawarta umowa obejmuje nie tylko rozgrywki ligowe, ale też finał Srebrnego Kasku. 

- Bardzo się cieszymy, że po przerwie ligowy żużel wraca do Lublina. Jest to inicjatywa, która z pewnością przyczyni się do promocji miasta. Lubelszczyzna jest naszym rynkiem macierzystym, tym chętniej angażujemy się w tego typu przedsięwzięcia. Skład drużyny zapowiada dobry, pełen emocji sezon. Jesteśmy przekonani, iż będzie to jeden z najlepszych zespołów II ligi i mocny kandydat do awansu - powiedział Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny Perła - Browary Lubelskie SA cytowany przez serwis lublin112.pl.

Przypominamy, że ligowy żużel zagości w Lublinie po rocznej przerwie. Włodarze KM Cross od razu zbudowali bardzo silną drużynę, która przez fachowców oceniana jest jako murowany faworyt do wygrania Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Z zespołem związali się między innymi Daniel Jeleniewski, Bjarne Pedersen, Maciej Kuciapa czy Paweł Miesiąc.

Źródło: www.sportowefakty.pl